<< Poka wszystkie
Komisjoner, order picker - Niemcy - Og這szenia S逝psk
Dodane: 18/09/2018 16:25:57
miesi帷 temu
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddzia貫m w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje os鏏 zainteresowanych prac tymczasow w Niemczech.
Komisjoner – order picker/ operator w霩ka wid這wego (pracownik tymczasowy), Niemcy, zagranica
Miejsce pracy: Salzgitter
G堯wne zadania:
• Komisjonowanie towar闚 metod order picker
• Obs逝ga w霩ka wid這wego
• Kompletowanie zam闚ie
• Przygotowanie towar闚 do wysy趾i
Wymagania:
• Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku
• Podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
• Aktualne uprawnienia na w霩ki wid這we
• W豉sne auto do wyjazdu – mile widziane
• Dyspozycyjno嗆 do podj璚ia pracy od Pa寮ziernika
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o polsk umow o prac na warunkach niemieckich
• Wynagrodzenie 10,13€ brutto/h + dodatki
• Dodatki za nadgodziny +25%
• Dodatki za niedziel +25%
• Dodatki za 鈍i皻a +100%
• Pomoc w za豉twieniu wszystkich formalno軼i przed wyjazdem
• Pomoc w uzyskaniu niemieckich 鈍iadcze socjalnych
• Darmowe zakwaterowanie – w pokojach 2 – osobowych
Zainteresowane osoby zapraszamy do przes豉nia aplikacji na adres mailowy: rekrutacja.niemcy@axialus.pl lub o kontakt pod numerem telefonu: 605-562-300;
Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si jedynie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy o do陰czenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt:
Axialus S.A.
Telefon:
605562300

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog S逝pskich Wizyt闚ek

SΣPSKIE OGΜSZENIA
www.slupsk.net-ogloszenia.pl