Elektryk budowlany – BERLIN –11,51 € + dieta dzienna - Og這szenia S逝psk
Dodane: 12/01/2018 09:09:23
tydzie temu
Mondi Polska od 2002 roku oferuje prac na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Ka盥y z 22 oddzia堯w, kt鏎e dzia豉j na terenie Polski i Niemiec, dok豉da codziennych stara, aby zapewni najlepsz opiek dla naszych pracownik闚 za granic.
Aktualnie dla naszego Klienta z bran篡 elektrycznej poszukujemy os鏏 na stanowisko:

Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Opis stanowiska:
• wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schemat闚 niezb璠nych do prawid這wego wykonania zlecenia,
• prowadzenie tras kablowych (w tym r闚nie prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, o鈍ietlenia, pod陰czanie kabli,
• wykonywanie drobnych pomiar闚 oraz bie膨cej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych.
Wszystkie zadania b璠 wymaga造 umiej皻no軼i czytania ze zrozumieniem oraz analizy schemat闚 elektrycznych. Praca odbywa si w zespo豉ch.

Od kandydat闚 oczekujemy:
• Wykszta販enia/do鈍iadczenia zawodowego zwi您anego z elektryk i/lub elektronik,
• Praktycznych umiej皻no軼i, zwi您anych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na du篡ch i/lub ma造ch obiektach,
• Znajomo軼i j瞛yka niemieckiego (mile widziana),
• Motywacji do pracy na terenie Niemiec,
• Zorientowania na jako軼iow realizacj zada elektrycznych z du膨 dok豉dno軼i i systematyczno軼i.

Dlaczego warto z nami pracowa?
• Oferujemy stawk godzinow 11,51 € brutto i diet dzienn 35-45 € netto w zale積o軼i od poziomu znajomo軼i j瞛yka niemieckiego,
• Zawsze wyp豉camy wynagrodzenie w terminie,
• Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, kt鏎y pomo瞠 w dope軟ieniu formalno軼i i odnalezieniu si w nowym miejscu,
• Nasi Pracownicy maj umowy o prac na warunkach niemieckich,
• Pomagamy w dope軟ieniu formalno軼i zwi您anych z zatrudnieniem.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o sk豉danie aplikacji w postaci CV w j瞛yku polskim i/ lub niemieckim na adres email:
elektryk@mondi-polska.pl