P造tkarz/Glazurnik – 11,51 euro + dieta dzienna - Og這szenia S逝psk
Dodane: 14/11/2017 11:41:15
4 dni temu
Mondi Polska od 2002 roku oferuje prac na terenie Niemiec (nr lic 7268). Ka盥y z 22 oddzia堯w, kt鏎e posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dok豉da codzienne starania, aby dostarczy najlepsz opiek dla naszych pracownik闚 za granic.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalist闚 na stanowisko:

P造tkarz/Glazurnik – stawka godzinowa 11,51 € + dieta dzienna
Miejsce pracy: Poczdam

Opis stanowiska:
• Kucie starych p造tek,
• Przygotowywanie powierzchni pod p造tki,
• Uk豉danie p造tek w obiektach mieszkalnych,
• Fugowanie,
• Praca najcz窷ciej odbywa si w zespo豉ch.

Od kandydat闚 oczekujemy:
• komunikatywnej znajomo軼i j. niemieckiego,
• praktycznych umiej皻no軼i k豉dzenia p造tek poparte do鈍iadczeniem,
• mile widziane wykszta販enie techniczne,
• ch璚i do pracy,
• Firma ceni sobie dok豉dno嗆 i profesjonalne podej軼ie do wykonywanej pracy,
• Posiadanie w豉snego samochodu w celu zachowania niezale積o軼i na miejscu.

Dlaczego warto z nami pracowa?
• Oferujemy atrakcyjn stawk 11,51 euro brutto/h oraz diet 35 euro netto/dzie,
• Dogodn lokalizacj,
• Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, kt鏎y pomo瞠 w dope軟ieniu formalno軼i i odnalezieniu si w nowym miejscu,
• Nasi Pracownicy maj umowy o prac na warunkach niemieckich,
• Pomagamy w dope軟ieniu formalno軼i zwi您anych z zatrudnieniem.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o sk豉danie aplikacji w postaci CV w j瞛yku polskim i/ lub niemieckim na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

500 456 300
Mondi. Cz這wiek. Wsp馧praca. Sukces.
Nie czekaj i ju dzi porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie poni窺zej klauzuli:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zosta貫m poinformowany/poinformowana, i mog wycofa zgod w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest r闚nie 豉twe jak jej wyra瞠nie.

Powy窺za oferta pracy dotyczy oferty pracy tymczasowej.

Kontakt:
Mondi
Telefon:
500456300

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog S逝pskich Wizyt闚ek

SΣPSKIE OGΜSZENIA
www.slupsk.net-ogloszenia.pl